خرید و فروش فلزیاب افشار 09198500180

قیمت فلزیاب دستی کوچک

قیمت فلزیاب دستی کوچک

فلزیاب دستی کوچک ابزاری برا تشخیص اجسام فلزی در عمق کم میباشد استفاده آسان از این فلزیاب سبب شده تا مجبوبیت بالایی در میان کاوشگران بدست آورد، این فلزیاب به دلیل وزن سبک به راحتی قابل حمل است و میتوانید هرجایی از آن استفاده کنید.

فلزیاب دستی کوچک با فرستان سیگنال الکترومغناطیسی به زمین و برخورد به فلزات با صئای بوق یا لرزش شما را از وجود فلز مطلع میسازد، این دستگاه فلزاتی مانند سکه، جواهرات، قطعات فلزی را در زمین تشخیص میدهد. همچنین میتوان از این دستگاه برای موارد امنیتی و بازرسی بدنی در اماکن مهم استفاده کرد.

قیمت فلزیاب دستی کوچک با توجه به کمپانی سارنده و میزان کاوش متفاوت میباشد این نوع دستگاه ها توانایی کاوش تا 20 الی 30 سانت را داشته و به صورت سطحی میباشند لارم به ذکر است که قابلیت تفکیک در این فلزیاب ها وجود نداشته و با رسیدن به هر گونه فلز با صدای بوق آلارم میدهد. بزخی از این دستگاه ها تا 50 سانت نیز قابلیت کاوش دارد.

موارد مهم در خرید فلزیاب دستی کوچک

معرفی انواع فلزیاب دستی کوچک

لازم به ذکر است که علاوه بر این مدل‌ها، مدل‌های دیگری نیز وجود دارند که توسط کمپانی های دیگر تولید شده اما همگی کارایی مشابه ای را ارائه میدهند، عمق کاوش تمامی ایم دستگاه های فلزیاب قلمی 20 الی 30 سانت میباشد و تنها مدل پالس دایو ساخت ترکیه به دلیل داشتن یک لوپ امکان کاوش تا 50 سانت را نیز برای شما فراهم میکند.

فلزیاب دستی گرت PRO POINTER II

فلزیاب دستی گرت

فلزیاب قلمی نوکتا پالس دایو

 

 

 

با کمک این دستگاه فلزیاب در زمین های مختلف میتوانید با دقت بالاتری فلزات جا مانده را پیدا کنید. عمق کاوش فلزیاب های راکتی به اندازه، جنس و نوع فلز بستگی دارد هرچه اندازه فلز مورد نظر شما بزرگتر باشد مقدار عمقی را که میتواند کشف کند بیشتر خواهد بود. استفاده از فلزیاب راکتی به عنوان یک وسیله کاربردی برای گنج یابان، معدن کاران و سایر افراد علاقمند به گنج یافتن فلزات ارزشمند است.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب و انواع آن  خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری، خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید اسکنر فلزیاب، خرید فلزیاب دستی، خرید فلزیاب مکمل، همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان خرید فلزیاب دستی کوچک با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

خروج از نسخه موبایل