خرید و فروش فلزیاب افشار 09198500180

فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری

فلزیاب ها دستگاه هایی برای بررسی های زمینی هستند که به نام های گنج یاب، طلایاب و معدن یاب، اسکنرهای زمینی سه بعدی شناخته میشود و به صورت صدا یا تصویر اشیاء ارزشمند  طلا و دیگر گنجینه های باستان شناسی را به راحتی و در عمق بیشتری شناسایی کنند.

اگر شما از کسانی هستید که به جستجو دفینه ها علاقه دارید حتما اسم فلزیاب تصویری به گوشتان خورده فلزیاب تصویری همان طور که از اسم آن ها معلوم است یک تصویر را در اختیار کاوشگران قرار میدهد اما این تصویر مانند عکسی که با گوشی میگیرید نمیباشد درواقع یک تصویر تقریبی3D  (سه بعدی) را با انواع رنگ ها به نمایش میگذارد تا هدف مورد نظر را بهتر ببیند که هر کدام از این رنگ ها در اختیار اپراتور برای یک جستجو حرفه ای اطلاعاتی را نشان میدهد.

توجه داشته باشید که تصویری که این نوع طلایاب ها برای شما به نمایش میگذارند برای کمک به کاوش آسان برای شماست و به این معنا نمیباشد که فلزیاب بوقی دارای کیفیت مطلوبی نیستند بلکه هرکدام از این دستگاه ها دارای کارای و عملکرد منحصر به فرد خود میباشند. البته که این گنج یاب ها مناسب برای طلا های جدید نمیباشند و قدرت تشخیص اشیاء با ارزش قدیمی که چندین سال در زیر زمین دفن شده را دارند.

فلزیاب های تصویری دارای سیستم مگنومتر میباشند و قابلیت تشخیص طلا از دیگر فلزات و تشخیص مواد معدنی، سنگ‌ها یا کانی ها را دارد. همچنین با ارزش یا بی ارزش بودن هدف مورد نظر را مشخص میکند و این امکان را میدهند که ایده بهتری در مورد آنچه پیدا کرده اید به دست آورید.

این نوع طلایاب ها در تصاویر سه بعدی علاوه بر رنگ ها یک شماتیک کلی و حدودی با دقت مناسب نیز از محیط و اهداف دفن شده به دست آورد که با چرخش و زاویه دید 360 درجه میتوان شکل و ابعاد اجسام را دید که توانسته در بین کاوشگران محبوبیت بالایی را بدست بیاورد زیرا قابلیت های بالایی را برای کاوشگران فراهم میکند دستگاه های تصویری اگر دارای کیفیت مناسبی باشند میتوانند بهترین عملکرد را به شما بدهد.

کار با فلزیاب تصویری نیازمند یک نرم افزار تخصصی میباشد فلزیاب تصویری یا همان اسکنر فلزیاب توانایی اسکن و ارائه تصویر فلز، تشخیص حفره ها و فضاهای خالی، تونل، راهرو، اتاقک، قبر، چاه، را دارد. این نرم افزار در هنگام خرید فلزیاب تصویری همراه با آموزش در اختیار شما قرار میگیرد.

معرفی بهترین فلزیاب تصویری

امروزه مدل های بسیار متنوعی در بازار موجود است در این مقاله به معرفی بهترین فلزیاب های تصویری با رنج قیمت های متفاوت پرداختیم تا افراد با توجه به بوجه و نیاز خود یک فلزیاب مناسب خریداری کنند. در هنگام خرید فلزیاب به این نکته دقت کنید که گرانتر بودن قیمت یک دستگاه فلزیاب به معنی کارایی بهتری آن نسبت به یک فلزیاب با قیمت پایین تر نیست بلکه شما باید با توجه به نیاز خود، کارایی و عملکرد یک دستگاه طلایاب آن را تهیه کنید.

فلزیاب تصویری ایکس دبلیو

 

 

نرم افزار فلزیاب تصویری

 همه فلزیاب های تصویری با استفاده از یک نرم افزار اطلاعات دربافت شده را به تصویر تبدیل میکنند. بهترین و دقیق ترین نرم افزار موجود در زمینه اسکن زمین و فلزیاب های  تصویری نرم افزار ویژوالایزر است که با کمک آن میتوانید اطلاعات سودمندی را برای جستجو بدست آورید. این نرم افزار قابلیتی را برای کاوشگران فراهم میکند تا سیگنال های اشتباه را حذف کند. رنگ هایی که در این نرم افزار دراسکن گرفته شده نشان داده میشود آبی، سبز، زرد، قرمز میباشد که هر کدام  دارای معنی میباشد که برای آنالیز به دانستن آن نیاز پیدا خواهید کرد.

رنگ های اسکن در نرم افزار ویژوالایزر

اسکنرهای فلزیاب تصویری دارای دقت و سرعت بالایی در کاوش و کشف دفینه ها هستند همچنین سبب کاهش هزینه ها و پایین آمدن درصد خطا هنگام کاوش میشود یکی از قابلیت های این فلزیاب ها کاوش آسان در مناطق دور افتاده و دارای دسترسی سخت میباشد. گنج یاب های تصویری قادرند هرگونه تغییراتی را در زمین تشخیص دهند همچنین دارای امکانات و قابلیت های بسیاری عالی است.

پس از خرید دستگاه فلزیاب تصویری نیاز به تمرین و تکرار دارید تا بتوانید کار با دستگاه را به خوبی یاد بگیرید پس از اینکه اپراتوری را به خوبی یاد گرفتید و خواستید کاوش را آغار کنید توجه داشته باشید که لوازام الکترونیکی و اشیاء فلزی در کنار خود نداشته باشید.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب و انواع آن  خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری، خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید اسکنر فلزیاب، خرید فلزیاب دستی، خرید فلزیاب مکمل، همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

 

خروج از نسخه موبایل