خرید و فروش فلزیاب افشار 09198500180

فلزیاب آ کا اس AKS

فلزیاب آ کا اس AKS

همانطور که میدانید کشف دفینه ها کار راحتی نیست علاوه بر تجربه و شناخت علائم و نشانه های گنج، نیاز به دستگاه فلزیاب کارآمد و حرفه ای میباشد. یکی از انواع دستگاه هایی که کاوشگران برای پیدا کردن دفینه ها از آنها استفاده میکنند فلزیاب آکااس AKS یا  فلزیاب شعاع زن میباشد. برای پیدا کردن دفینه با توجه به محل قرارگیری آن شما به چند نوع سیستم نیاز پیدا خواهید کرد.

یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار فلزیاب آ کا اس AKS است که ساخت کمپانی امریکایی AKS Gold Detectors است این فلزیاب توانایی تشخیص اشیاء فلزی با ارزش مثل طلا، نقره، مس و پیدا کردن حفره را دارد این فلزیاب که از دسته فلزیاب های شعاع زن میباشد از دو بخش مجزا تشکیل شده (بخش فرستنده سیگنال، بخش گیرنده سیگنال).

اپراتوری فلزیاب آ کا اس AKS نیاز به تمرین و تکرار دارد تا بتوانید بهترین عملکرد را از این فلزیاب دریافت کنید عمق نفوذ این فلزیاب 8 متر و شعاع کاوش 800 متر است قبل از کار با فلزیاب آ کا اس AKS دستگاه را داخل شارژ قرار دهید تا دستگاه با تمام قدرت به جستجو بپردازد ولی به این نکته توجه داشته باشید دستگاه را از 2 ساعت بیشتر داخل شارژ نگهداری نکنید زیرا سبب خرابی باتری دستگاه میشود.

وقتی میخواهید به کاوش با فلزیاب آ کا اس AKS بپردازید حتما توجه داشته باشید که همراه خود وسایل فلزی و الکترونیکی نداشته باشید زیرا سبب اختلال در کار دستگاه میشود همچنین در هنگام باد شدید با این دستگاه کار نکنبد و پس از اتمام کار با فلزیاب آ کا اس AKS دستگاه را در جایی نگهداری کنید که در معرض نور مستقیم خورشید و گرد و غبار نباشد.

فلزیاب آ کا اس AKS در مقابل ضربات شدید مقاوم نیست و باید مراقب دستگاه باشید در صورت مشکل در دستگاه از باز کردن آن خودداری کنید و آنرا به متخصصان بسپارید زیرا ممکن است باعث خرابی بیشتر دستگاه شوید .اگر منطقه کاوش شما وسیع است و نقطه مشخصی برای کاوش ندارید حتما نیاز به یک فلزیاب شعاع زن دارید تا کار را برای خود راحت کنید. فلزیاب آ کا اس AKS یک انتخاب عالی برای شما کاوشگران است که میتوانید یک تجربه عالی داشته باشید.

مشخصات فلزیاب آ کا اس AKS

نکاتی که در زمان استفاده از فلزیاب آ کا اس AKS باید در نظر بگیرید

معرفی دیگر محصولات فلزیاب شعاع زن

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب و انواع آن  خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری،خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن،خرید اسکنر فلزیاب،خرید فلزیاب دستی،خرید فلزیاب مکمل، همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت: 02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

خروج از نسخه موبایل