خرید و فروش فلزیاب افشار 09198500180

فلزیاب آنتنی فرکانسی

فلزیاب آنتنی فرکانسی

فلزیاب آنتنی فرکانسی ابزاری برای تشخیص مکان اهداف پنهان شده در زمین میباشد این فلزیاب ها برای محیط های وسیع کارایی حرفه ای را ارائه میدهند و کمک میکند تا محدوده کاوش را کاهش دهید. این نوع از دستگاه های فلزیاب از خود سیگنال‌ های الکترومغناطیسی تولید میکند که با برخورد به اجسام و تجزیه و تحلیل نوع هدف را تشخیص میدهد.

فلزیاب آنتنی فرکانسی دارای انواع متفاوتی هستند که عملکرد های متفاوتی را به اپراتور ارائه میدهد، در هنگام کاوش امکان دارد شما به منطقه وسیعی برسید و نقطه مشخصی برای کاوش نداشته باشید در این صورت فلزیاب آنتنی فرکانسی به کمک شما میاید و سبب صرفه جویی در وقت شما برای جستجو میشود و یک محدوده تقریبی را به شما نمایش میدهد.

پس از کار با فلزیاب آنتنی فرکانسی و مشخص کردن محدوده شما به یک فلزیاب نقطه زن برای پیدا کردن نقطه دقیق دارید که میتوانید با توجه به نیاز خود از کاوش و مقدار عمق مورد نیاز از فلزیاب بوقی و یا اسکنر های فلزیاب استفاده کنید. یکی از بهترین فلزیاب آنتنی فرکانسی فلزیاب شعاع زن آکااس میباشد که در ادامه این مقاله به بررسی این فلزیاب قدرتمند میپردازیم و ویژگی های آن را بررسی میکنیم.

انواع فلزیاب آنتنی

فلزیاب های آنتنی دارای انواع خوراک خور و فلزیاب فرکانسی میباشند، فلزیاب خوراک خور دارای قیمت مناسبی هستند و همان طور که از نام آنها مشخص است با دادن خوراک به دستگاه به جستجو میپردازد، فلزیاب آنتنی فرکانسی دارای قیمت بالاتری هستند و همچنین کارایی و عملکرد بهتری را نیز ارائه میدهند.

ردیاب جیوه ای خوراک خور

 

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب و انواع آن  خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری، خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید اسکنر فلزیاب، خرید فلزیاب دستی، خرید فلزیاب مکمل  همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای خرید فلزیاب آنتنی فرکانسی و انواع لوپ فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

خروج از نسخه موبایل