خرید و فروش فلزیاب افشار 09198500180

ردیاب طلا MF 1100 PRO

ردیاب طلا MF 1100 PRO

محصولی جدید از کمپانی MWF DETECTORS با سیستم های تشخیص و کنترل هوشمند ارائه شده است، ردیاب طلا MF 1100 PRO با سیستم های چند منظوره تشخیص، فناوری سطح بالا برای جستجو و تأیید مکان اهداف مناسب میباشد و با اطمینان میتوانید با صفحه نمایش رنگی 3.2 اینچی دید واضحی را در شب و روز به داشته باشید و در کمترین زمان طلا و گنجینه ها را پیدا کنید.

ردیاب طلا MF 1100 PRO دارای 3 سیستم جستجو است. سیستم برد بلند، سیستم + Hybrid و سیستم بررسی ژئوفیزیک برای تشخیص بهتر فلزات با ارزش در هنگام کاوش میباشد. این ردیب طلا با قابلیت تشخیص و سیستم عامل های هوشمند (Smart Technology)، کنترل سریع تنظیمات جستجو و تنظیمات کلی دستگاه را در اختیار کاربر قرار میدهد.

سیستم عامل (Bear Claw) استفاده شده در ردیاب طلا MF 1100 PRO یک سیستم عامل مدرن با رابط هوشمند آسان و یکپارچه برای تنظیمات  برنامه های دستگاه در صفحه نمایش است. ردیاب طلا MF 1100 PRO دارای دقت بی نظیر در تعیین و شناسایی اهداف طلا، گنج، فلز، غارها و حفره ها دارد همچنین تایید وجود هدف بدون هیچ خطایی را برای شما امکان پذیر میکند.

MF 1100 PRO سرعت عالی برای ارائه نتایج به کاربر دارد و با سیستم‌های فیلتر سیگنال داخلی، برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی ناشی از فرکانس‌های محدوده بالا مانند امواج رادیویی در هوا یا موارد دیگر وجود دارد. همچنین سیستم تنظیم خودکار (ATS) ردیاب طلا MF 1100 PRO نتایج دقیق و قطعی را در انواع خاک ها و زمین ها ارائه میدهد، زیرا سیستم به طور خودکار خاک را تشخیص میدهد و  میتواند دسته بندی و تجزیه و تحلیل و سطوح لازم را ارائه دهد.

با سیستم قفل دستگاه، کاربر میتواند رمز عبوری را برای دستگاه تنظیم کند، بنابراین کسی نمیتواند دستگاه را بدون داشتن رمز عبور فعال کند. همچنین ردیاب طلا MF 1100 PRO دارای پنج سطح صدا است که به شما امکان کنترل کافی بر خروجی صدا را میدهد.

ردیاب طلا MF 1100 PRO

ویژگی ردیاب طلا MF 1100 PRO

 دستگاه ردیاب طلا

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب و انواع آن  خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری، خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید اسکنر فلزیاب، خرید فلزیاب دستی، خرید فلزیاب مکمل، همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

خروج از نسخه موبایل