خرید و فروش فلزیاب افشار 09198500180

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب

امروزه دستگاه های فلزیاب در میان مردم  محبوبیت زیادی پیدا کرده و برای فعالیت های متفاوتی از آنها استفاده میشود یکی از این فعالیت ها برای یافتن گنج و دفینه یابی میباشد. از آنجایی که دستگاه های فلزیاب از اجزاء مختلف الکترونیکی مانند جعبه کنترل، برد اصلی، برد الکترونیکی، سنسور داخلی تشکیل شده نیاز به مراقبت دارد و در حین کار با این دستگاه ها باید دقت داشته باشید که با زمین بر خورد نداشته باشد و گرد و خاک به آن نفوذ نکند همچنین از خیس شدن دستگاه جلوگیری کنید.

قبل کار با دستگاه فلزیاب آن را به شارژ زده تا بهترین عملکرد را از دستگاه بگیرید اما توجه داشته باشید بیشتر از زمان مورد نیاز دستگاه را به شارژ نزنید زیرا باعث آسیب به دستگاه و باتری آن میشوید. درهنگام کار در محل مورد نظر اپراتور باید توجه داشته باشد که محلی که درآن کاوش میکند و با دستگاه کارمیکند زیر کابل های فشار قوی برق نباشد چون باعث ضعیف شدن دستگاه و خرابی آن میشود.

تعمیر دستگاه گنج یاب امری تخصصی میباشد که حتما باید متخصصان صورت پذیرد دستگاه فلزیاب مانند تمامی دستگاه های الکترونیکی ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته  باشند حالا اگر دستگاه فلزیاب به هر دلیلی به مشکل خورد و دچار خرابی شد مسئله مهم این است که به هیچ عنوان خودتان اقدام به باز کردن دستگاه و تعمیر آن نکنید زیرا این کار میتواند صدمات غیر قابل جبرانی به دستگاه وارد کند تعمیر دستگاه های فلزیاب نیاز به دانش و مهارت های خاصی دارد برای تعمیر دستگاه خود به هرکسی اعتماد نکنید.

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب ها میتواند  به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری باشد:

خدمات مرکز تعمیر فلزیاب

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیر فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری،خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن را همراه با گارانتی و آموزش رایگان از ما دریافت کنید.

برای کاتالوگ های شرکت افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پرشود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب  مهندس افشار

09198500180 خط ثابت: 02144569250

تلگرام و اینستاگرام شرکت افشار

خروج از نسخه موبایل